meble-szczecin.eu
4 marca 2023

Jakie meble do pokoju dziecięcego?

in blog Meble Na Wymiar Szczecin | zibinet.pl
original entry Jakie meble do pokoju dziecięcego?

meble dla dzieci 2023

Jakie meble do pokoju dziecięcego?

Meble do pokoju dziecięcego muszą spełniać szereg kryteriów związanych zarówno funkcjonalnością, jak i bezpieczeństwem. Skąd wziąć odpowiednie? Dostarczy je Zibinet Szczecin – meble na zamówienie. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i nie obawiaj się przykrych wypadków w domu.

Postaw na bezpieczny zestaw do pokoju dziecięcego

Dzieci, zwłaszcza te młodsze, uwielbiają ruch i zabawę. Nietrudno im zatracić się w niej, a wówczas o wypadek nietrudno. Dobrze wyeliminować jego ryzyko – w tym celu unika się wstawiania do pokoju dziecięcego szafek, stołów i komód mających ostre krawędzie. Produkowane przez Zibinet meble dla dzieci (Szczecin i okolice to rejon naszego działania) mają je zaokrąglone. Masz dzięki temu pewność, że nie dojdzie do bolesnego i przykrego w skutkach uderzenia o kant.

Na tym jednak nie koniec aspektów związanych z ochroną młodych ludzi. W przypadku biurek, komód oraz szafek ważne jest, aby ich szuflady miały mechanizmy zabezpieczające przed wypadaniem. Dzieci nie mają jeszcze odpowiedniego wyczucia i może się zdarzyć, że wysuną szufladę z dużą siłą, a ta spadnie na ich nogi i stopy. Zibinet proponuje meble na zamówienie, które nie tylko są idealnie dopasowane do wielkości pomieszczenia, ale również mają prowadnice z zabezpieczeniami przeciwko wypadaniu szuflad.

dzieci2023_3 . dzieci2023_2

Doskonale zdajemy sobie sprawę również z innych elementów związanych nie tylko z bezpieczeństwem, ale i komfortem dziecka. Jako producent mebli dla dzieci – Szczecin oraz okoliczne miejscowości to rejon naszego działania – projektujemy je tak, aby były dopasowane gabarytowo do wzrostu dziecka. To z kolei pozwala mu na swobodne korzystanie z szaf i szafek bez konieczności wspinania się w tym celu na krzesła, stołki, czy też inne meble – co zresztą dzieci bardzo lubią.

Dzieciństwo w jasnych barwach

Oprócz bezpieczeństwa ważnym elementem mebli dla dzieci jest także kolorystyka. Wszystkie wykonywane przez Zibinet Szczecin szafy na zamówienie, do zabudowy czy też inne sprzęty do pokoju dziecięcego proponujemy w jasnych barwach. Ma to nie tylko zalety estetyczne, ale również praktyczne. Takie kolory rozjaśniają pomieszczenie, a także dają wrażenie panującego w nim porządku. Meble w takich barwach jak biała, kremowa lub jasnobrązowa mogą mieć kontrastujące akcenty, które dodatkowo wpływają pozytywnie na efekt wizualny. Dobrym przykładem ciemne lub czerwone uchwyty - świetnie wyglądają na białym tle.

dzieci2023_1

Skoro już o uchwytach mówimy – one również muszą być przystosowane do niewielkich dłoni dzieci. Chodzi tu nie tylko o ergonomiczny kształt, ale także ich wielkość. Zibinet Szczecin doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie meble dla dzieci na zamówienie wyposażone są w odpowiednie akcesoria tego typu. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty masz pewność, że Twoja pociecha będzie w stanie wygodnie korzystać z nich każdego dnia.

Kolejnym naszym atutem są wysokiej jakości materiały, których używamy do produkcji mebli. Wytrzymałe i odporne na wiele czynników zewnętrznych, w tym uszkodzenia mechaniczne – o co w czasie zabaw nie trudno. Dlatego jeśli chcesz, aby pokój Twojego dziecka był bezpiecznym, wygodnym miejscem – skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu!